• 15.09.2017

  Serdecznie cieszymy się i dziękujemy Wszystkim Naszym Kochanym Uczniom za udział w obchodach Dnia Kropki - przedstawieniem posiadanego przez siebie talentu. Jesteśmy z Was dumni!!!

 • LEGITYMACJE

 • DZIEŃ KROPKI

  13.09.2017

  Zapraszamy uczniów naszej szkoły do wspólnej zabawy! Ubierzmy się tego dnia – piątek, 15 września - w stroje w kropki. Zastanówmy się nad rozwojem posiadanych umiejętności i wykropkujmy napis z nazwą swojego talentu! Na przykład: SZYBKO CZYTAM, DBAM O CHOMIKA. Uwierzmy w siebie! Każdy jest dobry w czymś innym. Pochwalmy się tym! Wykropkowane napisy swoich zdolności prosimy dostarczyć do Biblioteki Szkolnej lub Pedagoga Szkolnego. Zebrane prace zostaną wyeksponowane na wystawie.

  Pomysł na obchody Międzynarodowego Dnia Kropki zrodził się z tematu niezwykłej książki autorstwa Petera Reynoldsa, pt.: "The Dot". Książeczka opowiada o małej, nieśmiałej dziewczynce Vashti, która pewnego dnia, nie wierząc w swoje umiejętności malarskie, na lekcji plastyki narysowała jedynie kropkę na białej kartce. Dzięki zainteresowaniu nauczycielki, która umieściła w wyjątkowym miejscu z klasie rysunek w ramce, dziewczynka podjęła pracę nad swoimi zdolnościami plastycznymi. Wiara nauczycielki w skromną uczennicę dodała jej skrzydeł. Kropka z książeczki o Vashti stała się pretekstem do zorganizowania wielkiej światowej akcji. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Uczniowie, nauczyciele, bibliotekarze, pracownicy instytucji kultury na całym świecie organizują tego dnia wiele działań, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować. Motywem przewodnim jest kropka. Powstają kropkowe dzieła sztuki, filmy animowane, matematyczne łamigłówki, labirynty, festiwale talentów.

 • Szkoła tańca El'dance prezentuje się

  11 września szkoła tańca "El' dance" zagościła ponownie w naszych murach i zaprezentowała naszym milusińskim z klas młodszych różne tańce. Uczniom przypadł do gustu pokaz w wykonaniu instruktorów i w trakcie prezentacji sami zaczęli poruszać się w rytm muzyki. Sala wrzała od gorących rytmów, okrzyków i braw. Oczywiście celem wizyty było zachęcenie naszych dzieci do kontynuowania nauki tańca rozpoczętej w zeszłym roku, jak i pozyskanie nowych, przyszłych tancerzy. Jest to zapewne dobry sposób na spędzanie wolnego czasu po dniu pełnym emocji. To przecież ruch i zabawa!

  Album fotogrficzny

 • SAMORZĄD UCZNIOWSKI

  12.09.2017

  Witamy bardzo serdecznie uczniów naszej szkoły! Informujemy, że opiekunami Samorządu Uczniowskiego w tym roku szkolnym zostały panie: Anna Frankowska  - pedagog szkolny oraz Anna Wróblewska – bibliotekarz szkolny. Zapraszamy wszystkich uczniów do współpracy. Przed nami wybory! Prosimy kandydatów do pracy w Samorządzie Uczniowskim do wywieszenia swoich ogłoszeń na gazetce w holu głównym.  Czekamy na różnorodne pomysły i ciekawe propozycje. Powodzenia!

 • FOTOGRAF

 • Karate w naszej szkole

  07 września w naszej szkole odbył się pokaz karate w wykonaniu instruktorów Klubu Sportowego GOKKEN. Wszystkich zainteresowanych tym sportem walki serdecznie zapraszamy na treningi, które odbywać się będą w naszej szkole.

  Dębogórze -pierwszy trening 11 IX

  Poniedziałki i środy
  16.15 – grupa początkująca 0 i 1 klasy
  16.45 – grupa początkująca
  17.30 – grupa średnio zaawansowana
  Kontakt: 503 89 22 33, 500 185 390

   

  Album fotograficzny

 • „SZKOŁA POMAGA SZKOLE”

  Drodzy rodzice,

              Nasza szkoła nawiązała kontakt z jedną ze szkół, których uczniowie i ich rodziny ucierpiały w sierpniowych nawałnicach. Chcielibyśmy przekazać dary, które pozwolą na zapewnienie poszkodowanym dzieciom dodatkowych zajęć w szkole.

  Szkoła potrzebuje wszelkie materiały do zajęć w świetlicy:

  • kredki,
  • farby, pędzle
  • kleje,
  • bloki rysunkowe i techniczne,
  • pisaki,
  • kolorowanki,
  • papier ksero,
  • środki higieniczne: mydła, ręczniki jednorazowe,
  • gry planszowe,
  • puzzle.

   

              Jak Państwo się domyślacie, liczy się każdy dar „serca”. Zapraszamy Państwa do włączenia się poprzez naszych uczniów do tej akcji. Akcja prowadzona jest przez pedagoga szkolnego do dnia 19 września. Dary można przekazywać bezpośrednio do gabinetu nr 10 lub do wychowawców.

              Równocześnie informujemy o planowanej akcji sprzedaży własnoręcznie wykonanych kartek bożonarodzeniowych. Sprzedaż odbędzie się podczas zebrania lub konsultacji na początku grudnia a zebrane pieniądze zostaną również przekazane na pomoc poszkodowanym w nawałnicach. Już dzisiaj zachęcamy dzieci do zbierania materiałów do wykonania kartek. Będziemy je robić podczas zajęć w szkole, ale można również wykonać samodzielnie w domu. Jak pokazało doświadczenie w sprzedaży kartek wielkanocnych, osób chętnych do zakupienia naszych prac było więcej niż mieliśmy kartek.

                                                                                    Serdecznie zapraszamy

   

                                                                         Dyrektor i Grono Pedagogiczne

                                                                         Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

                                                                                    w Dębogórzu

   

   

 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

  4 września 2017 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Dębogórze rozpoczęli kolejny rok szkolny 2017/2018. Uczniowie wraz z opiekunami i nauczycielami udali się do szkoły, gdzie o godzinie 9.00 rozpoczął się Apel. Chór szkolny przywitał wszystkich zebranych, a po komendzie "Baczność" został wprowadzony poczet flagowy. Następnie odśpiewano hymn państwowy. W dalszej części głos zabrała Dyrektor Szkoły – Halina Foltynowicz, która powitała wszystkich serdecznie. Szczególne słowa zostały skierowane do dzieci klas najmłodszych oraz ich rodziców. Pani Dyrektor poinformowała uczniów o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w szkole. Życzyła wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Następnie uczniowie z chóru zaprezentowali montaż słowno – muzyczny przygotowany pod kierunkiem p. Magdaleny Piasecznej. Po czym odbyły się spotkania z wychowawcami.

  Album fotograficzny

 • Obiady

  OBIADY !!!

  Zapraszamy wszystkich uczniów do korzystania z posiłków w naszej stołówce szkolnej. 
  Obiady będą wydawane od 6 września (środa).
  Wpłaty za obiady za miesiąc WRZESIEŃ 
  od 4 do 8 września 2017 r. w świetlicy.

  kwota do zapłaty: 38,88 zł

  Prosimy o terminowe dokonywanie wpłat.

 • Reforma Systemu Oświaty

  Zapraszamy do zapoznania się z broszurą, w której w syntetyczny sposób przedstawiono najważniejsze zmiany pokazujące poszczególne etapy wdrażania reformy.

  Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej

  www.reformaedukacji.men.gov.pl

  Można na niej znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, harmonogram prac nad wdrażaniem reformy, akty prawne, szczegółowe dane kontaktowe

  do poszczególnych departamentów w ministerstwie.

   Broszura informacyjna

   

 • Dębogórskie kwiatki na XXI Festynie Kaszubskim

  W dniu 15 sierpnia 2017 na XXI Festynie Kaszubskim w Rewie, wystapił zespół z naszej szkoły "Dębogórskie kwiatki". Zaprezentowały się  dzieci z I- III oraz starszych grup przedszkolnych. 

  Album fotograficzny

   

 • Podziel się

  Kochani rodzice, pomożecie? Czy robiąc zakupy swoim pociechom na nowy rok szkolny, możecie zakupić o jeden zeszyt więcej? Zbieramy wszystko to co powinno znależć się w plecaku szkolnym: zeszyty 60 kratkowe, bloki techniczne, rysunkowe, farby, kredki, mazaki, linijki, zeszyty A4, worki na buty, gumki, ostrzałki, okładki na zeszyty, plecaki, zeszyty w trzylinie, zeszyty A4, zakreślacze itp. Wiemy, że są wakacje i nie myślicie jeszcze o zakupach szkolnych, ale prosimy Was abyście mieli to na uwadze! 🎒🎼📓✂️

  Zakupione rzeczy prosimy przynieść do sali numer 13.

 • Wakacje

 • Program Kolonii Letniej na Litwie

  Poniżej znajdują się dokumenty dot. wyjazdu uczniów z gminy Kosakowo na Kolonię na Litwę.

  Wyjazd w dniu 18.07.2017 r.    -    zbiórka: godz. 6:30        -      wyjazd: godz. 7:00 

  miejsce zbióki: Dębogórze, ul. Pomorska 30 (parking przy sali gimnastycznej) 

  Program pracy - http://spdebogorze.edupage.org/files/program_pracy_Litwa(1).pdf

  Regulamin uczestnika - http://spdebogorze.edupage.org/files/Regulamin_uczestnika_Litwa.pdf

  Zgoda wizerunek -http://spdebogorze.edupage.org/files/zgoda_wizerunek_kolonia_Litwa.pdf

  Kontakt z Kierownikiem: Mariusz Wiński - 602 385 709

 • Program Kolonii Letniej w Krościenku

  Poniżej znajdują się dokumenty dot. wyjazdu uczniów z gminy Kosakowo na Kolonię do Krościenka.

  Wyjazd w dniu 30.06.2017 r.    -    zbiórka: godz. 6:30        -      wyjazd: godz. 7:00 

  miejsce zbióki: Dębogórze, ul. Pomorska 30 (parking przy sali gimnastycznej) 

    Program Pracy - http://spdebogorze.edupage.org/files/program_pracy_Kroscienko(1).pdf

    Regulamin Kolonii do wydruku - http://spdebogorze.edupage.org/files/Regulamin_uczestnika.pdf

  Zgoda na wykorzystanie wizerunku - http://spdebogorze.edupage.org/files/zgoda_wizerunek_kolonia.pdf

  Kontakt z Kierownikiem: Mariusz Wiński - 602 385 709

 • .

 • Uroczyste zakończenie roku szkolnego

  Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas I-VI, 23.06.2017r.

  godznina 9.30

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Obrońców Kępy Oksywskiej i Szkolnego Schroniska Młodzieżowego
  Dębogórze, ul. Pomorska 30
  81-198 Kosakowo
 • 58 6791325; 58 7319862
  fax 058 6791325
  nr telefonu służbowego pracownika Zespołu SP i SSM w Dębogórzu:
  sprawy Szkoły i Przedszkola
  p. Małgorzata Marjańska – 501 071 321

Galeria zdjęć