• Konkurs czytelniczy

• Konkurs „SUPER CZYTELNIK” rozstrzygnięty!!!

Po ośmiu miesiącach zaczytania Konkurs na Super Czytelnika roku szkolnego 2022/2023 został rozstrzygnięty.

W kategorii klas I – III:

I miejsce – Stefania Norka kl. I a

II miejsce – Jagoda Podkościelna kl. II a

III miejsce – Patrycja Korzeniewska kl. I b

W kategorii klas I – III:

I miejsce – Maja Norka kl. V a

II miejsce – Kirył Norka kl.VI a

Zwycięzcom gratuluję, a wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję i zapraszam do wspólnej zabawy w przyszłym roku szkolnym. Udanych wakacji, do zobaczenia.

Hanna Skurczyńska

• Ogłoszenie - mundurki szkolne

• Szanowni Rodzice, zwracamy się z prośbą o przynoszenie do świetlicy mundurków szkolnych, z których Państwa dzieci wyrosły i są za małe. Mundurki w dobrym stanie przekażemy dzieciom, które dołączają do szkoły w trakcie trwania roku szkolnego.