• Sprzedaż Wielkanocnych kartek świątecznych

• W dniach 18-20.03.24. przy wejściu do szkoły odbędzie się sprzedaż  wielkanocnych kartek światecznych. Całkowity dochód że sprzedaży zostanie przekazany Gdyńskiemu Hospicjum Św. Wawrzyńca.

• Rekrutacja do klasy pierwszej w roku szkolnym 2024/2025

• Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapoznania się z zasadami rekrutacji do klasy pierwszej w roku szkolnym 2024/2025!

Zasady i terminy rekrutacji

W tym roku umożliwiamy Państwu dokonanie zapisu dziecka do szkoły na dwa sposoby:

1. tradycyjny - wystarczy wypełnić kartę zapisu i dostarczyć ją do sekretariatu szkoły
              (sekretariat czynny: poniedziałek, wtorek, czwartek i piatek w godzinach 8.00-15.00)
            2. online - karta zapisu dziecka do pierwszej klasy

W tym roku po raz kolejny w Szkole Podstawowej w Dębogórzu otworzymy klasę z dodatkowymi zajęciami żeglarskimi! Zajęcia te są bezplatne i wpisane w plan lekcji klasy.

Do klasy przyjmowane będą również dzieci spoza rejonu SP Dębogórze mieszkające na terenie Gminy Kosakowo, z zachowaniem obwodowego pierwszeństwa przyjęcia.

W ramach tego oddziału uczniowie będą mieli 6 godzin zajęć wychowania fizycznego tygodniowo.

W ramach edukacji żeglarsko sportowej realizowane będą:

• zajęcia teoretyczne (nazewnictwo żeglarskie, nauka węzłów,teoria i taktyka żeglarska);
            • podstawa programowa poszerzona o gry zespołowe;
            • wrzesień, październik, kwiecień, maj i czerwiec - żeglarskie zajęcia praktyczne w Yacht Club Rewa;
            • pozalekcyjne zajęcia sportowo żeglarskie.

O przyjęciu do klasy żeglarskiej decyduje kolejność zgłoszeń!