• FESTYN RODZINNY - 07.06.2024

• Uwaga! Uwaga!

Ogłaszamy, że w dniu 07.06.2024 w godzinach 15:30 - 18:30 odbędzie się niezwykłe wydarzenie!

Festyn Rodzinny organizowany przez pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego to gwarancja niezapomnianych wrażeń dla całej rodziny!

Co Was czeka?

- Gry i zabawy,
            - Konkurs z nagrodą tak cenną, że nawet król pozazdrościłby Wam ich blasku!
            - Atrakcje  dla najmłodszych, które porwą je do krainy bajek,
            - Stoiska z pysznościami, od których Wasze kubki smakowe oszaleją z radości!
            - Strefa chilloutu dla rodziców, gdzie będziecie mogli odpocząć i nabrać sił na dalsze szaleństwa! (z dziećmi oczywiście ;) )

A to nie wszystko!

Przygotowaliśmy dla Was o wiele, wiele więcej atrakcji!

Pamiętajcie! ☝️

Zabierzcie ze sobą dobry humor i pozytywną energię - to one będą Waszą przepustką do świata zabawy!

Wygodne buty będą Wam potrzebne do tańca i szaleństw!

Apetyt na pyszności obowiązkowy!
            Nie czekajcie! :)

Zarezerwujcie czas i przybywajcie tłumnie na nasz Festyn Rodzinny, który na długo zapisze się w Waszej pamięci! ️❤️

Do zobaczenia!

PS  Weźcie ze sobą aparat fotograficzny, bo będziecie chcieli uwiecznić te niezapomniane chwile!

• Zapisy na półkolonie letnie 2023/2024

• Półkolonie organizowane przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dębogórzu odbędą się w okresie od 8 do 19 lipca 2024 r. (bez weekendów) w godzinach od 8:00 do 16:00.

Półkolonie organizowane są dla dzieci klas I - III.

Limit miejsc: 50

W przypadku większej ilości chętnych, pierwszeństwo mają dzieci, które nie uczestniczyły w półkoloniach w ubiegłych latach. Jeżeli mimo tego kryterium, ilość chętnych dzieci nadal będzie większa to odbędzie się losowanie.

Koszt półkolonii to około 1200 zł. Dokładną kwotę przekażemy Państwu w późniejszym terminie.

Zapisy na półkolonie trwają do 29 maja 2024 r. do godziny 11:00.

Formularz zgłoszenia dziecka na półkolonie: Formularz zgłoszeniowy

• Drodzy Uczniowie klas ósmych!

Już jutro przystąpicie do egzaminu ósmoklasisty! To z pewnością ważny moment dla Wielu z Was! Przygotowujecie się do niego od dawna! Pamiętajcie jednak, że JESTEŚCIE ZDECYDOWANIE WAŻNIEJSI NIŻ WYNIK NA EGZAMINIEStres jest najgorszym doradcą, nie pozwólcieby odebrał Wam spokój przygotowań! Zadbajcie o odpowiednią ilość snu i aktywnośćfizyczną, aby zachować zdrowie i kondycję umysłową. Powodzenia w zmaganiach z zadaniami egzaminacyjnymi i pamiętajcie, że jesteśmy tutaj, aby Was wspierać każdego dnia - nie tylko w dniach egzaminów! Jesteśmy z Wami i wierzymy w Wasze umiejętności.Trzymamy kciuki za Wasze egzaminy!

Dyrektor i Nauczyciele ZSP w Dębogórzu!