• Informacja dla rodziców, którzy dowożą dziecko do szkoły/przedszkola autobusem

• UWAGA - DOTYCZY ZAŚWIADCZEŃ NA OKAZICIELA (przejazdy autobusowe)

• Przypominamy, że w związku z zawartą przez Gminę Kosakowo umową o uprawnieniach do bezpłatnych przejazdów, związanych z dowożeniem i odwożeniem dziecka środkami komunikacyjnymi ZKM Gdynia po terenie gminy Kosakowo na trasie : placówka oświatowa - miejsce zamieszkania - placówka oświatowa, należy zgłosić się do sekretariatu szkoły po wzór oświadczenia lub pobrać ze strony internetowej szkoły.

Oświadczenie do pobrania: deklaracja_opiekuna(3).pdf

Oświadczenie, trzeba złożyć najpóźniej do dnia 01 września 2022 r. w sekretariacie szkoły. Po tym terminie złożenie oświdczenia będzie niemożliwe.

Zaświadczenia te wydawane są na określony czas (wrzesień-grudzień i kolejne styczeń-czerwiec).

Przypominam, że na podstawie §5 Porozumienia Międzygminnego Gmin: Miasta Gdyni oraz Gminy Kosakowo, uprawnieni do bezpłatnych przejazdów dla opiekuna dziecka są osoby dla których droga z domu do przedszkola bądź szkoły przekracza:            - dla dzieci pięcio i sześcio letnich – 3 km            - w przypadku uczniów klas I-IV     –  3 km            - w przypadku uczniów klas V-VIII      - 4 km

Przypominamy również, że co roku zaświadczenie na okres wrzesień - grudzień należy składać najpóźniej do dnia 01 września, natomiast na okres styczeń - czerwiec, najpóźniej do dnia 01 grudnia.

• Festyn Rodzinny już za nami 😍

• Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dębogórzu pragną serdecznie podziękować Rodzicom, którzy wzięli czynny udział w przygotowaniach oraz obsłudze festynu. To dzięki Wam, Drodzy Rodzice, udało nam się stworzyć niezwykłą, rodzinną oraz pełną radości atmosferę.

Szczególne podziękowania kierujemy zaś do wszystkich Sponsorów za okazaną życzliwość oraz wsparcie finansowe i rzeczowe naszej loterii fantowej, której celem była zbiórka funduszy na zakup sztandaru Przedszkola Publicznego w Dębogórzu.

SPONSORZY:

1. Wójt Gminy Kosakowo

2. Kosakowskie Centrum Kultury

3. Tandem Serwis i Sklep Rowerowy w Kosakowie, ul. Derdowskiego 73/6

4. Bistro Biały Młyn w Kosakowie, ul. Stefana Żeromskiego 36

5. Saturn Fitness w Galerii Szperk w Kosakowie

6. Pizzeria Il Pirata w Kosakowie, ul. Stefana Żeromskiego 30

7. Amazonia Sala Zabaw w Gdyni, ul. Świętojańska 133

8. Lemur Park w Rumi, ul. Apolinarego Formeli

Podziękowania kierujemy również do:

1. UKS Lider Dębogórze – za ufundowanie medali w Szkolnym Turnieju Piłki Siatkowej

2. Pani Marty Hirsz – za pomoc w pozyskaniu sponsorów

3. Pana Rafała Fetty, Kawiarnia i smażalnia w Lubiatowie, ul. Bałtycka 6 - za użyczenie maszyny do popcornu

4. Rady Rodziców – za wsparcie i pomoc w zorganizowaniu festynu

5. Ochotniczej Straży Pożarnej w Kosakowie - za udział w naszym festynie

6. Zrzeszenia Kaszubsko Pomorskiego o/Dębogórze - Kosakowo za użyczenie namiotu.

• Hejt School Musical

• Dnia 01.06 klasy 4a i 4b wybrały się na spektakl Teatru Komedii Valldal "Hejt School Musical". Aktualna dla młodzieży tematyka, dynamiczna akcja, niesamowita gra młodych aktorów i porywająca, rockowa muzyka sprawiły, że widowisko oglądało się "jednym tchem". Naprawdę polecamy!

• Przedstawienie klas 4

• Dnia 31 kwietnia 2022 r. w naszej szkole odbyło się przedstawienie inspirowane mitem o Demeter i Korze. W rolach głównych wystąpili uczniowie klas 4a , b. Młodzi artyści wspaniale odegrali przydzielone im role. Twórcy sztuki zadbali o stroje, rekwizyty, scenografię i oprawę muzyczną. Udział w spektaklu dostarczył uczniom wiele radości. Demeter - młoda i śliczna bogini - pewnego razu przechadzala się po łące, gdy nagle zobaczyła kwiat narcyza...