• Dzień Edukacji Narodowej

• "Kształtowanie młodych umysłów wymaga wielkiego serca".

Dzień Edukacji Narodowej to święto jedności społeczności szkolnej, a także zrozumienia, wsparcia i współpracy z rodzicami, z organami prowadzącymi szkołę.

Z tej okazji odbył się humorystyczny spektakl przygotowany przez uczniów klas drugich.

Wszystkim pracownikom szkoły życzymy w tym szczególnym dniu, aby praca dawała satysfakcję oraz spełnienie. A serca przepełniała radość dzielenia się tym, co w nas samych najlepsze.

• MEDAL KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

• Jest nam niezmiernie miło poinformować, że pani HANNA PACYŃSKA, wieloletni nauczyciel naszej szkoły, otrzymała najwyższe resortowe odznaczenie – Medal Komisji Edukacji Narodowej.

Medal przyznawany jest nauczycielom za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania.

Jesteśmy niezmiernie dumni z tego wyróżnienia i serdecznie gratulujemy!

• Nagrody Wójta Gminy Kosakowo

• Z okazji polskiego święta oświaty - Dnia Edukacji Narodowej zostały wręczone Nagrody Wójta Gminy Koskowo. Stanowią one uhonorowanie pracowników, którzy szczególnie zaangażowali się w pracę na rzecz szkoły. Nagrodę Wójta otrzymało aż dwóch pracowników naszego zespołu: pani Sabina Pienczke i pan Maciej Angielczyk. Serdecznie gratulujemy tego wyróżnienia , dziękujemy za ich pracę, za wkładany każdego dnia trud i wysiłek. Życzymy dalszego rozwoju zawodowego i sukcesów w życiu osobistym!

• "Idzie Jesień"

• Biblioteka szkolna zaprosiła uczniów do udziału w konkursie poetycko-plastycznym, który polegał na wykonaniu ilustracji do wiersza pt. : „Idzie jesień”.

Wkrótce biblioteka zaczęła tonąć pośród pięknych prac wykonanych przez dzieci przy użyciu różnorodnych technik plastycznych. Wszystkie prace zasłużyły na wyróżnienie, dlatego zorganizowano wystawę jesiennych wytworów uczniowskich.

• Informacja o mundurku szkolnym

• Szanowni Państwo informujemy o możliwości zakupu bluz z kapturem z logo szkoły ( kolor granatowy)

1) Bluza dziecięca:

Rozmiar

56 - 116 cm

78 - 128 cm

911 - 140 cm

1213 - 152 cm

14/15 - 164 cm

cena 100 zł. skład: 70% bawełna, 30% poliester

2) Bluza młodzieżowa:

Rozmiar: S, M, L, XL, XXL

cena 100 zł, skład: 80% bawełna, 20% poliester (cienka)

cena 140 zł, skład: 70% bawełna, 30% poliester (gruba)

Wszelkie informacje można otrzymać pod nr tel. 512-993-283 lub bezpośrednio u nauczycieli świetlicy K. Kujawa i A. Ptach w każdy wtorek w godzinach 14:00 - 16:30 w świetlicy.

• Dzień Edukacji Narodowej

• Drodzy Rodzice i Uczniowie, 14 października 2022 roku obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Jest to dzień wolny od zajęć lekcyjnych. W tym dniu o godzinie 10:00 odbędzie się apel przygotowany przez klasy drugie dla wszystkich pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dębogórzu. Prosimy w świetlicy lub u wychowawców zgłosić uczniów, którzy w tym dniu będą korzystać z opieki świetlicowej. Dyrektor

• Pasowanie na czytelnika Biblioteki Szkolnej

We wtorek 4 października 2022r. uczniowie klasy Ia i Ib naszej szkoły zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników Biblioteki Szkolnej. Pani Hania z biblioteki serdecznie przywitała uczniów. Po omówieniu zasad obowiązujących w bibliotece i zapoznaniu z jej zbiorami dzieci rozwiązywały zagadki związane z bohaterami ulubionych książek. Wszyscy wzorowo zdali egzamin na czytelnika, złożyli przyrzeczenie, każdy uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom i zakładkę do książki. Dzieci były dumne z tego, że stały się pełnoprawnymi członkami biblioteki. Każdy mógł wypożyczyć wybraną książkę.

• „Głośne czytanie to wspólna wędrówka po świecie książki”

• Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania – 29 września – pani Hania z biblioteki zorganizowała czytanie książek w klasach I – III. Podczas zajęć koleżanki z klasy VIII a i V a czytały młodszym kolegom o postaci Juliana Tuwima jako niesfornego chłopca i przedstawiły historię brzydkiego kaczątka. Młodsi koledzy i koleżanki słuchali z zaciekawieniem o wojennych przeżyciach żołnierza Wojtka – niedźwiedzia, o detektywistycznej przygodzie Lassego i Mai i jak to się stało, że doktor Dolittle rozumiał mowę zwierząt. Wszystkim uczniom wybrane książki bardzo się podobały.