• KONKURSY LOGOPEDYCZNE

• III OGÓLNOPOLSKI PLASTYCZNY KONKURS LOGOPEDYCZNY

W III Ogólnopolskim Plastycznym Konkursie Logopedycznym pt. "Moja ulubiona zabawa logopedyczna" , trwającym do 30.11.2010 wzięli udział uczniowie klas I-III:

Paulina Bellgrau

Oskar Dawidowski

Beata Kaleta

Katarzyna Kamińska

Aleksandra Klein

Jan Psujek

Dominika Trepczyk

Prace naszych uczniów znajdują się w galerii Albumu fotograficznego zatytułowanej "Prace uczniów z III Ogólnopolskiego Plastycznego Konkursu Logopedycznego".

W nagrodę za ciekawe prace dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki logopedyczne.cheeky

Wszystkim uczestnikom gratuluję i bardzo dziekuję - logopeda mgr G.Gierszewska

IV OGÓLNOPOLSKI PLASTYCZNY KONKURS LOGOPEDYCZNY

W kolejnej, czwartej edycji Ogólnopolskiego Plastycznego Konkursu Logopedycznego pt. "Moje ulubione głoski" , trwającego do 30.04.2011 wzięli udział następujący uczniowie :

Paulina Bellgrau, klasa II

Oskar Dawidowski, klasa II

Bartosz Dziedzic, klasa I A

Katarzyna Kamińska, klasa III A

Aleksandra Klein,klasa I B

Roksana Rogalska,grupa pięciolatków

Martyna Stark, klasa I B

Dominika Trepczyk, klasa II

Iwona Ulenberg,klasa I B

Prace naszych uczniów znajdują się w galerii Albumu fotograficznego zatytułowanej " IV OGÓLNOPOLSKI PLASTYCZNY KONKURS LOGOPEDYCZNY- PRACE KONKURSOWE UCZESTNIKÓW".

W zamian za interesujące zaprezentowanie swoich umiejetności logopedyczno-plastycznych, dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki logopedyczne.

logopeda-mgr Gabriela Gierszewska

XI Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny

"NASZE PIĘKNE POLSKIE SŁOWA"

To już XI edycja Ogólnopolskiego Logopedycznego Konkursu Plastycznego organizowanego przez Wydawnictwo Komlogo.

Tym razem pod hasłem "Nasze piękne polskie słowa".

Na konkurs należało wykonać pracę plastyczną ilustrującą wybrane przez dziecko słowo, które ma dla niego szczególną wartość, jednocześnie ukazując piękno naszego języka.

Oto prace naszych uczestniczek:

Iwona Ulenberg, klasa IIIb

Weronika Swacha, klasa Vb

Jagoda Król, grupa 6-latków

Karolina Białkowska, grupa 6-latków

Patrycja Grela, grupa 6-latków

Julia Król, grupa 5-latków

Klaudia Kaczyńska, grupa 4-latków

Serdecznie dziękuję wszystkim dziewczynkom za udział w konkursie. Wykazały się zaangażowaniem, pomysłowością i talentem plasycznym.

Dyplomy i upominki logopedyczne zostaną wręczone podczas apelu.

mgr Magdalena Mehring

XVIII Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Jedno słowo – kilka znaczeń”.

Kolejnym konkursem logopedyczno-plastycznym zainteresowało się bardzo wielu uczniów. Podczas tworzenia ciekawych ilustracjii, uczestnicy z pewnością poszerzyli swoją wyobraźnię  plastyczną oraz rozwinęli  umiejętności językowe .

Na koniec roku szkolnego 2013/2014 , w podziękowaniu za  udziału w konkursie, uczniowie otrzymali dyplomy przysłane przez jego organizatorów.

Autorami prac byli następujący uczniowie:

Lena Zarzycka, Amelia Hilla,Maja Murawska,Milena Draszawka,Paulina Gruszczyńska,Natalia Ptaszek,Kacper Trepczyk,Julia Klemenska,Martyna Kaleta,Weronika Wójcik, Iwona Ullenberg, Zofia Stasiak, Artur Eliasz,Maja Byczkowska, Jedrzej Szczygieł, Jan Psujek, Jakub Wojcikowski, Emil Śliwka, Ewelina Starszak,Dominika Trepczyk, Weronika Swacha

Serdecznie gratuluję i dziękuję za zainteresowanie -mgr Gabriela Gierszewska