Podstawa programowa dla klas I - III System Oceniania w klasach I - III Koło j.angielskiego-kl II, III Klasa I Klasa II a Klasa IIb Klasa IIc Klasa III a klasa III b Klasa IV a Klasa IV b Klasa V Klasa VI a Klasa VI b Przedmiotowy System Oceniania w klasach IV-VI TECHNIKA, MUZYKA, PLASTYKA ZAJĘCIA WOKALNE RELIGIA KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO kl. IV - VI zadania z matematyki na konkurs mat-inf Konkursy CIEKAWE LINKI ZIELNIK Rada Rodziców 2015/2016 IV FESTIWAL PIOSENKI ROMANTYCZNEJ

Klasy

IV FESTIWAL PIOSENKI ROMANTYCZNEJ


 

IV FESTIWAL PIOSENKI ROMANTYCZNEJ 15.02.2017

 

KATEGORIA  SOLIŚCI  I –III  

 

  1. SZYMON LUBICKI „TAK BLISKO” R. BRZOZOWSKI
  2. DOROTA PAWLAK  „LALECZKA Z SASKIEJ PORCELANY” M. JEŻOWSKA
  3. JAKUB KAŁASKA  „WHEN A MAN LOVES A WOMAN” M. BOLTON
  4. JULIA SKIERKA  „PRZETAŃCZYĆ Z TOBĄ CHCE CAŁĄ NOC” A. JANTAR
  5. WIKTORIA DOMBROWSKA  „SZKOLNA PARA ADAM I EWA” P. KIEŁBIK
  6. AMELIA BOROWSKA  „POKOCHAJ MNIE” W. KORTHALS
  7. PAWEŁ SELKA „WALCZYK SZCZĘŚLIWYCH DZIECI”  

 

 

KATEGORIA ZESPOŁY/DUETY  

 

 

  1. RÓŻA SAWICZ; SZYMON LUBICKI „GRUSZKA”(autorzy nieznani)
  2. IGA KOŁASIŃSKA; MAJA MARSZAŁKOWSKA; AMELIA HIRSZ „TAKIE ŁADNE OCZY” CZERWONE GITARY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KATEGORIA IV – VI

 

  1.  KARINA GĘSICKA „MOJA I TWOJA NADZIEJA”   HEJ
  2. OLIWIA KREFT „CZAS NAS UCZY POGODY” G. ŁOBASZEWSKA
  3. ALEKSANDRA JUNAK  „MOJE SERCE TO JEST MUZYK” E. BEM
  4. AGATA SZEFKA „MIŁOŚĆ CI WSZYSTKO WYBACZY” H. ORDONÓWNA
  5. KORNELIA FILAR  „NIE DOKAZUJ” M. GRECHUTA
  6. MARTA BIAŁEK „CZAS JAK KAMIEŃ W WODĘ” WS
  7. MARTYNA KIERSZKA „HALLELUJAH”  L.COHEN
  8. GABRIELA BORYS „MIŁOŚĆ ROŚNIE WOKÓŁ NAS” E. JOHN
  9. OLIWIA BANASZAK  „PO RAZ PIERWSZY WIDZĘ BLASKZAPLĄTANI

10.ZUZANNA POLAŃSKA „SKĄD WIEDZIEĆ MAM” ZACZAROWANA

    11.LIDIA KACZMAR  „CHODŹ POMALUJ MÓJ ŚWIAT” 2+1

    12.HELENA KRÓL  „BOJĘ SIĘ” z musicalu „Romeo i Julia” J. STOKŁOSA

 

 

KATEGORIA IV – VI ZESPOŁY

 

  1. ZESPÓŁ PARLANDO „PARA NIE DO PARY” M. JEŻOWSKA
  2. SISTERS 4 ROCK  „WYJĄTKOWO ZIMNY MAJ” MAANAM
  3. ZESPÓŁ DĘBOGÓRZE  „LE Z TOBĄ BEC”

     

     

     

     

     

     

     

    KATEGORIA GIMNAZJUM

     

     

  1. ANNA DOMSKA  „TYLKO W TWOICH DŁONIACH” ELENI;

 „LUBNY GOSCU”

  1. KATARZYNA MALOTTKE  „SET FIRE” ADELE ; „WCYG OD NOWA”
  2. MAGDALENA MIKULSKA „BYŁ KTOŚ” I. JAROCKA ; ZDRZĄCE BEZ RUTE”
  3. NATALIA MIKOŁAJEWSKA  „MAGIC SYMPHONY” C-BOOL; „NOWI DZEŃ”
  4. KORNELIA SIKORA I PAWEŁ RADKA „DUMKA NA DWA SERCA”         E. GÓRNIAK, M. SZCZEŚNIAK; „MIŁOTY ZNAK”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KATEGORIA SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE/DOROŚLI

 

 

SOLIŚCI

 

  1. MARTA TURZYŃSKA „ŻEBY SZCZĘŚLIWYM BYĆ” A. JANTAR ;„WYŚNIŁAM SEN” LES MISERABLES
  2. DOMINIKA ELIASZ „POTRZEBNY JE DRECH” ; „BRZYDCY” G. ŁOBASZEWSKA
  3. WIKTOR GABOR „ZRZĄDZE BEZ RUTE” ;  „WYMYŚLIŁEM CIEBIE” A. ZAUCHA
  4. KRZYSZTOF KREFT „JEDNYM SA STAĆ”; „WYBIERAM CIĘ” A. SZARMACH
  5. WERONIKA WALENCIAK  „BOJĘ SIĘ”; „WCYG OD NOWA”
  6. MARTYNA KUCHNOWSKA  „KOPIUJ-WKLEJ” VIRGIN  ; „MIŁOTE ZNAK”
  7. ANGELIKA SOBCZAK „NIE PODDAM SIĘ” S. PRZYBYSZ; „DREDŻI JI”
  8. LAURA WANDTKE „LIST” E. GÓRNIAK ; „NOWI DZEŃ”
  9. HANNA GŁOWIENKE „LENO TE”; „JA DLA PANA CZASU NIE MAM” H. BANASZAK

 

 

ZESPOŁY / DUETY

 

1. ZESPÓŁ WOKAL „SEASONS OF LOVE” RENT; „WCYG OD NOWA”

2. ADRIANA CZURYŃSKA; DOMINIKA ABRAMCZYK „NIEBIESKA SUKIENKA” ŁZY; „NOWI DZEŃ”

 

 

 

Zdjęcie użytkownika Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Obrońców Kępy Oksywskiej i SSM w Dębogórzu.

Bosso_przez_jese__-_podk-ad(1).mp3

Jednym_sa_stac-_podk-ad.mp3

Kuszkoj_mie-_podk-ad.mp3

Latowo_mi-ota-_podk-ad.mp3

Milote_znak_podklad.mp3

Nie_na__d-_nas-_podk-ad.mp3

Nowi_dze__-_podk-ad.mp3

Pokochac_Ca-_podk-ad.mp3

Potrzebny_je_drech-_podk-ad.mp3

Stegne_szkalind__i-_podk-ad.mp3

Taczi_od_se-_podk-ad.mp3

Wcyg_od_nowa-_podklad.mp3

 

 

Teksty_milota.doc

 

 POTRZEBUJESZ UTWÓR (TZW. WYKON) ? NAPISZ, WYŚLEMY ---->  piasma@wp.pl

 

MAGDALENA PIASECZNA 506-610-606

 

 

Wiadomości

Kontakt

  • Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Obrońców Kępy Oksywskiej i Szkolnego Schroniska Młodzieżowego
    Dębogórze, ul. Pomorska 30
    81-198 Kosakowo
  • 58 6791325; 58 7319862
    fax 058 6791325
    nr telefonu służbowego pracownika Zespołu SP i SSM w Dębogórzu:
    sprawy Szkoły i Przedszkola
    p. Małgorzata Marjańska – 501 071 321

Galeria zdjęć