• W języku ukraińskim

Nasza biblioteka wzbogaciła się w ciekawe, nowe książki dla dzieci w języku ukraińskim i angielskim. Podarowała je Fundacja Powszechnego Czytania w ramach akcji „Książka chroni”. Książki czekają na swoich czytelników. Zapraszam do biblioteki.

Hanna Skurczyńska

• Rekrutacja przedszkole

Listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych są wywieszone na drzwiach wejściowych szkoły/przedszkola. Proszę zapoznać się z listami. Jeśli dziecko zostało zakwalifikowane, następnym krokiem jest złożenie przez rodzica potwierdzenie woli przyjęcia. Potwierdzenie woli składa się w sekretariacie w godzinach od 7:30 do 15:30 do dnia 20.04.2023 r. Niepodpisanie potwierdzenia woli przyjęcia we skazanym terminie oznacza rezygnację z miejsca i będzie skutkowało skreśleniem dziecka z listy kandydatów zakwalifikowanych.

• Dzień Marchewki

Drodzy uczniowie, rodzice, pracownicy szkoły oraz nauczyciele!Dnia 04.04 będziemy obchodzić w naszej szkole 2 święta:-

Dzień Bezdomnych Zwierząt-

Dzień Marchewki

Z tej okazji prosimy o ubranie się na pomarańczowo.Wszystkie osoby chcące pomóc starszym schorowanym psiakom zapraszamy do przygotowania smakołyków w kolorze pomarańczowym oraz ich zakup z kawiarenki samorządowej. Cały dochód zostanie przekazany dla Fundacji Projekt KOSMA Pomagamy Psim Seniorom.

• KOLOSY 2023

Dnia 24 marca 2023 uczniowie uczęszczający na szkolne koło turystyczne wraz z Panią Katarzyną Talkowską i Małgorzatą Witkowską wybrali się na 25 Ogólnopolskie Spotkania Podróżników; Żeglarzy i Alpinistów ,,KOLOSY” w Gdyni. Wysłuchali bardzo ciekawych prelekcji znanych podróżników. Na pewno udadzą się za rok z równie wielką przyjemnością

• Plan lekcji

• Pomorskie Żagle Wiedzy