• Uwaga

• Informujemy, iż od dnia 12 lutego 2021 r. zmienił się adres e-mail naszego zespołu. Nowy adres e-mail: sekretariat@zspdebogorze.pl

• "Kartka dla seniora"

• Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, uczniowie naszej szkoły przygotowali świąteczne kartki dla seniorów z Hospicjum „Bursztynowa Przystań”

Uczniowie własnoręcznie wykonali kartki, następnie napisali piękne życzenia.

Dzieci po raz kolejny pokazały, jak wielkie mają serca. Z wielką dokładnością przelały wyrazy empatii i miłości do osób starszych na świątecznej kartce. Są dumą naszej szkoły, wzorem do naśladowania!

• Zbiórka karmy dla Schroniska Dąbrówka k/o Wejherowa

• W tym roku, w związku z obecną sytuacją, zachowując procedury bezpieczeństwa, zebraliśmy dla zwierzaków ze schroniska karmę. W ten sposób chociaż troszeczkę pomożemy kochanym stworzeniom ze schroniska przetrwać zimę. W akcje zaangażowana była nasza nowa pani pedagog Katarzyna Kacprzak- bardzo dziękujemy uczniom oraz rodzicom za „prezenty” dla Schroniska Dąbrówka k/o Wejherowa

• Dary dla dzieci z Hospicjum "Bursztynowa Przystań"

• Nasz Szkolny Wolontariat nie próżnuje.

Dary świąteczne wraz z życzeniami otrzymały od nas nas dzieci z Hospicjum „Bursztynowa Przystań”

Bardzo chciałybyśmy przy okazji podziękować, naszej uczennicy Marcelinie Kaszuba, która zorganizowała zbiórkę najbardziej potrzebnych rzecze wśród całej swojej rodziny, angażując nie tylko rodziców i dziadków, ale również dalszych krewnych. Jesteśmy dumni, że takich uczniów z wielkim sercem mamy u nas w szkole. Postawa godna naśladowania.

• KONKURS RECYTATORSKI MOWY KASZUBSKIEJ

• Uczennice naszej szkoły zajęły I i II miejsce w: XXVIII KÒNKÙRS KASZËBSCZI GÔDCZI „BË NIE ZABËC MÒWË STARKÓW” MIONA JANA DRZEŻDŻONA

I miejsce w kategorii klas 7-8 zajęła Klaudia Kaczyńska z klasy 7a

II miejsce w kategorii klas 7-8 zajęła Julia Skóra z klasy 7a

• WYNIKI!!-Konkursu fotograficznego „Tu jest moje miejsce – Pomorskie!”

Miło nam poinformować, iż uczennica z naszej szkoły Iga Kołodziejska zajęła II miejsce. Brawo Iga

Konkurs zorganizował Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich UMWP. Pomorzanie nadsyłali zdjęcia obszarów wiejskich, które zmieniły się dzięki dotacjom z Unii Europejskiej. Nadesłano 166 zdjęć

• ŚWIĄTECZNY CZAS

• W Wigilię Bożego Narodzenia Gwiazda Pokoju niech nam drogę wskaże. Zapomnijmy o uprzedzeniach, otwórzmy pudła słodkich marzeń. Niechaj Aniołki z Panem Bogiem, jak Trzej Królowie z darami swymi, staną cicho za Twoim progiem, by spełnić to, co dotąd było snami. Ciepłem otulmy naszych bliskich i uśmiechnijmy się do siebie. Świąt magia niechaj zjedna wszystkich, niech w domach będzie Wam jak w niebie...

• Przerwa świąteczna

• Przerwa świąteczna - od dnia 23 grudnia do dnia 31 grudnia 2020 r.

Ferie zimowe - od dnia 04 stycznia do dnia 15 stycznia 2021 r.

• Uwaga - dotyczy zaświadczeń na okaziciela

• Przypominamy, że w związku z zawartą przez Gminę Kosakowo umową o uprawnieniach do bezpłatnych przejazdów, związanych z dowożeniem i odwożeniem dziecka środkami komunikacyjnymi ZKM Gdynia po terenie gminy Kosakowo na trasie : placówka oświatowa - miejsce zamieszkania - placówka oświatowa, należy zgłosić się do sekretariatu szkoły po wzór oświadczenia lub pobrać ze strony internetowej szkoły.

Oświadczenie do pobrania: deklaracja_opiekuna(3).pdf

Oświadczenie, trzeba złożyć najpóźniej do dnia 14 grudnia 2020 r. w sekretariacie szkoły. Po tym terminie złożenie oświdczenia będzie niemożliwe.

Zaświadczenia te wydawane są na określony czas (wrzesień-grudzień i kolejne styczeń-czerwiec).

Przypominam, że na podstawie §5 Porozumienia Międzygminnego Gmin: Miasta Gdyni oraz Gminy Kosakowo, uprawnieni do bezpłatnych przejazdów dla opiekuna dziecka są osoby dla których droga z domu do przedszkola bądź szkoły przekracza:
                        - dla dzieci pięcio i sześcio letnich – 3 km
                        - w przypadku uczniów klas I-IV     –  3 km
                        - w przypadku uczniów klas V-VIII      - 4 km

Przypominamy również, że co roku zaświadczenie na okres wrzesień - grudzień należy składać najpóźniej do dnia 01 września, natomiast na okres styczeń - czerwiec, najpóźniej do dnia 01 grudnia.

• Światowy Dzień Cukrzycy

• Niektóre produkty w sposób oczywisty kojarzone są z cukrem, np. ciasta, ciastka czy cukierki, inne jednak wydają się należeć do grupy niesłodkich artykułów, tymczasem w istocie mogą stanowić prawdziwą bombę węglowodanową. Klasy 7 z okazji Światowego Dnia Cukrzycy (14 listopada) zabawiły się poszukiwaczy cukru