• Rok szkolny 2011/2012

J.POLSKI

KAROLINA OWCZAREK - klasa II B - II miejsce w V Miejskim Konkursie Poezji i Piosenki Patriotycznej w Gdyni za recytację wiersza W. Bełzy "Ziemia rodzinna"

KAROLINA OWCZAREK - klasa II b - II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Poetyckim pt. "Wiersze bursztynem malowane".

JAKUB WÓJCIKOWSKI - klasa II B - Wyróżnienie w Ogólnopolskiej Stypendiadzie dla klas 2 - "I ty bądź czytelny"

MATEMATYKA

PAULINA OWCZAREK klasa IVB - WYRÓŻNIENIE  w Międzynarodowym Konkursie "KANGUR MATEMATYCZNY".

MUZYKA

Zespół w składzie: AMELIA LITKA,OLIWIA ANKIEWICZ, NATALIA MIKOŁAJEWSKA, FILIP FILIPOWICZ, BARTOSZ DZIEDZIC - klasa II a i II b - Wyróżnienie w V Miejskim Konkursie Poezji i Piosenki Patriotycznej w Gdyni za pieśń patriotyczną "Przybyli ułani"

JĘDRZEJ SZCZYGIEŁ - klasa II b - Wyróżnienie w Festiwalu Piosenki Naszych Dziadków za piosenkę M. Grechuty "Tyle było dni"

Zespół "Radosne nutki" w składzie: AMELIA LITKA, KAROLINA OWCZAREK, JULIA MYSZK, JULIA KLEMENSKA, MARTYNA KALETA - klasa II b - Wyróżnienie w V Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Pierwoszynie