Rok szkolny 2017/2018 Rok szkolny 2016/2017 Rok szkolny 2015/2016 Rok szkolny 2014/2015 Rok szkolny 2013/2014 Rok szkolny 2012/2013 Rok szkolny 2011/2012 Rok szkolny 2010/2011

Osiągnięcia uczniów

Rok szkolny 2017/2018

JĘZYK POLSKI

XVII GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY "ZOSTAŃ MISTRZEM ORTOGRAFII"

Gminny Mistrz Ortografii- Sara Karaś

II miejsce- Amelia Hilla

III miejsce- Julia Brunath

III miejsce- Nathan Szulc

Gminny Konkurs Recytatorski poświęcony twórczości poetyckiej Zbigniewa Herberta

Kat. uczniowie szkół podstawowych kl. I-III

IImiejsce-  Paweł Selka 

 

JĘZYK ANGIELSKI

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski w języku angielskim -Reda

II miejsce- Maksymilian Pojawa

 

MATEMTYKA

Międzynarodowy Kongurs Matematyczny "Kangur"

Wyróżnienie- Szymon Rachwał- klasa 5

Wyróżnienie- Eryk Talaska- klasa 3

 

PRZYRODA

Finał- Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy "Zdrowie ważna sprawa i życia podstawa"

Wyróżnienie- Weronika Bogumił

Etap Międzyszkolny- Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy "Zdrowie ważna sprawa i życia podstawa"

Wyróżnienie- Weronkia Bogumił

Wyróżnienie- Weronika Borkowska

Międzyszkolny Konkurs z edukacji zdrowotnej "Dbamy o zdrowie" dla klas II

I miejsce- grupa dziewczynek- Dominika Załęska, Jagna Szymańska, Aleksandra Brunath, Iga Kierszka

KONKURS FUNDACJI EDUFUN- "Eksperymentuj na wiosnę"-

Wyróżnienie- Zuzia Malinowska, Lena Jaśniewska-Narbut, Kinga Grala

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

 

HISTORIA

Gminny Konkurs Mitologiczny- Chiny i Japonia

quiz wiedzy o Chinach( Weronika Bogumił, Milena Draszawka, Maja Murawsak) - II miejsce,

teatr kamishibai( Julia Brunath) - III miejsce,

taniec( Zuzanna Mailnowska, Sara Dombrowska, Amelia Mankiewicz, Oliwia Gątarz, Martyna Szczepaniak, Kinga Grala, Lena Jaśniewska-Narbut) - I miejsce,

piosenka(Sara Dombrowska, Lena Zarzycka) - II miejsce, 

makijaż gejszy(Zuzia Malinowska-model, Lena Jaśniewska-Narbut-makijaż)- I miejsce,

wachlarz(Hania Kużniwska)  - III miejsce.

 

MUZYKA

XI Konkurs Poezji i Piosenki Patriotycznej.

W kategorii piosenka - 3 miejsce zajeła Oliwia Kreft.

W kategorii poezja - 1 miejsce zajęła Zuzanna Malinowska.

V Festiwam Piosenki Romantycznej

Kategoria soliści klasy I-III

I miejsce PAWEŁ SELKA- "BAJECZNY UŚMIECH TWÓJ”

Kategoria zespoły klasy I-III

II miejsce- ZUZANNA KRZYMIŃSKA I LIWIA MURAWSKA -ZOSTAŃ MOJĄ PRZYJACIÓŁKĄ”

IV Wojewódzki Konkurs Wokalny „Piosenka jest dobra na wszystko”.

Paweł Selka z piosenką pt. "Bajeczny uśmiech twój"- wyróżnienie

 

PLASTYKA

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY- "KARTKA WALENTYNKOWA"

II miejsce- Oliwia Kreft

 

SZACHY

XIX Powiatowe Igrzyska Szkół Podstawowych w Szachach Drużynowych

skład: Agata Szefka, Hanna Kuźniewska, Krzysztof Prażmo oraz Szymon Rachwał -I miejsce

Półfinały Wojewódzkich Igrzysk Szachowych Szkół Podstawowych

skład: Agata Szefka, Hanna Kuźniewska, Krzysztof Prażmo oraz Szymon Rachwał -II miejsce

 

BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM

Powiatowe Eliminacje XLI Ogólnopolskiego Turnieju w BRD

II miejsce- zawody drużynowe- Rozalia Kata, Weronika Bogumił, Oskar Waracki i Grzegorz Śliwa.

I miejsce- zawody indywidualne- Rozalia Kata

III miejsce- zawody idywidualne- Weronika Bogumił

Międzyszkolne Eliminacje XLI Ogólnopolskiego Turnieju w BRD

I miejsce- zawody drużynowe- Rozalia Kata, Weronika Bogumił, Oskar Waracki i Grzegorz Śliwa.

I miejsce- zawody indywidualne- Rozalia Kata

III miejsce- zawody idywidualne- Weronika Bogumił

 

SPORT

Gminne Zawody Pływackie klas IV-VII.

Zawodnicy startowali w kategoriach wiekowych dla dziewcząt i chłopców na dystansie 50m stylem dowolnym. 

Klasy 7- 1 miejsce Rozalia Kata

Klasy 6- 1 miejsce Weronika Bogumił

Klasy 5-3 miejsce Iga Kołodziejska

Wiosenne Biegi Przełajowe szkół powiatu puckiego.

II miejce- Zuzanna Krupko -w swojej kategorii wiekowej na 900 m.

III miejsce- Ignacy Krupko - w swojej kategorii wiekowej  na 900 m.

XVII Powiatowy Przegląd Zespołów Tanecznych Jastarnia.

I miejsce -zespół "Dance Art"- Zuzia Malinowska, Oliwia Gątarz, Amelia Mankiweicz, Kinga Grala, Martyna Szczepaniak

III miejsce- Sara Dombrowska, Magdalena Guzińska,Lena Zarzycka

Puchar Wójta Gminy Kosakowo

Rozalia Kata - III miejsce na 100 m stylem dowolnym 

Rozalia Kata- II miejsce na 50 m stylem dowolnym.

 

Sukcesy turystyczne uczniów.

Agata Szaposznikow, Weronika Bogumił, Maja Murawsa-II miejse w kategorii TD w IV marszu na orientację "Cool-InO"

 

FOTOGRAFIA

II Wojewódzki Konkurs Fotograficzny "Kocham morze".

I miejsce- Szymon Kołodziejski

 

 

KONKURSY SZKOLNE

SZKOLNY KONKURS MISTRZ SUDOKU

 

SZKOLNY KONKURS NA BRYŁĘ na wykananie bryły przestrzennej z papieru -wielościan platoński lub archimedesowy

TYMON FLOREK klasa 5a MIEJSCE III

MAKSYMILIAN POJAWA klasa 4a MIEJSCE II

ŁUKASZ SIEMCZUK klasa 6 WYRÓŻNIENIE

ADAM SKOWROŃSKI klasa 6 MIEJSCE I

KAROL LUDWINOWICZ klasa 5b WYRÓŻNIENIE

OLIWIA KURPIERS klasa 5a WYRÓŻNIENIE 

 

SZKOLNY KONKURS NA PLAKAT- "Słynny matematyk i jego Twierdzenie"

AMELIA BYCZKOWSKA klasa 4a MIEJSCE III

TYMON FLOREK klasa 5a MIEJSCE I

AMELIA HILLA klasa 6 MIEJSCE II

 JAN KONIECZNY klasa 6 MIEJSCE II

OLIWIA KREFT klasa 7a MIEJSCE I

MAKSYMILIAN POJAWA klasa 4a MIEJSCE I

AMELIA LOEWNAU klasa 4a MIEJSCE III 

 

SZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZY-"EKODONICZKA"

1 miejsce- Dominika Załeska i Amelia Kata

2 miejsce- Maja Klein i Maksymilian Pojawa

3 miejsce - Julia Ścibor i Marta Nowalińska

Wyróżnienie - Oliwia Kreft i Kacper Mazurowski

 

ŚWIETLICOWY KONKURS NA NAJSYPATYCZNIEJSZEGO I NAJGRZECZNIEJSZEGO KOLEGĘ 

Najsympatyczniejsi: Oliwia Hilla, Tomasz Plucinski, Bartosz Ludwinowicz,

Najgrzeczniejsi; Aleksandra Walter, Damian Kozlowski

 

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY- "OBRONA KĘPY OKSYWSKIEJ"

Robert Draszawka I miejsce

Mateusz Majek I miejsce

Diana Głowala II miejsce

Szymon Maciejewski II miejce

Franciszek Smoleń –wyróżnienie

Mateusz Szwan- wyróżnienie

Lena Brejnakowska- wyróżnienie

Iga Kierszka-wyróżnienie

 

Konkursy w których braliśmy udział:

Konkurs Ekologiczny organizowany w ramach realizacji Programu Edukacji Miejskiej- projekt łodzi

Program Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu- Konkurs prozdrwotny

XVII edycja- "Bęc jabłkiem w głowę"

IV WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY pt. "MALOWAŁA JESIEŃ..."

I etap (szkolny)Wojewódzkiego Konkurs Matematycznego dla uczniów klas IV – VII szkół podstawowych.

I etap (szkolny)Wojewódzkiego Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas IV – VII szkół podstawowych

X Festiwal Piosenki Dziecięcej Kosakowo 2018

Gminna Olimpiada Zimowa

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla klas V

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkolno - Przedszkolny i Szkolnego Schroniska Młodzieżowego
    Dębogórze, ul. Pomorska 30
    81-198 Kosakowo
  • 58 6791325; 58 7319862
    fax 058 6791325
    nr telefonu służbowego pracownika Zespołu SP i SSM w Dębogórzu:
    sprawy Szkoły i Przedszkola
    p.Sabina Brechelka – 501 071 321

Galeria zdjęć