liczba odwiedzin: 2452696

Aktualności

Logowanie

Nazwa użytkownika:
Hasło:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać

Niedziela 18.03.2018

Niedziela 18.03.2018

PARTNERZYSzkoła Podstawowa


KONKURSY


Przedszkole


Kontakt

 • Zespół Szkolno - Przedszkolny i Szkolnego Schroniska Młodzieżowego
  Dębogórze, ul. Pomorska 30
  81-198 Kosakowo
 • 58 6791325; 58 7319862
  fax 058 6791325
  nr telefonu służbowego pracownika Zespołu SP i SSM w Dębogórzu:
  sprawy Szkoły i Przedszkola
  p.Sabina Brechelka – 501 071 321

Mapa

Kalendarz

Uwaga!

Plan lekcji dostępny w dzienniku elektronicznym.

 

 • UWAGA

  Rekrutacja do szkoły oraz przedszkola trwać będzie

  od 08 marca 2018 r. do 28 marca 2018 r.

  natomiast składanie deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego 

  od 01 marca 2018 r. do 06 marca 2018 r.

  Terminarz postępowania rekrutacyjnego

  oraz wszystkie potrzebne dokumenty znajdują się w zakładce

  "DOKUMENTY" → "REKRUTACJA SZKOŁA ROK SZKOLNY 2018/2019"

  lub "DOKUMENTY" → "REKRUTACJA PRZEDSZKOLE 2018/2019"

   

   

 • Lubisz robić coś z niczego? Uważasz, że każdy przedmiot żyje co najmniej dwa razy? Zrób ekodoniczkę!

  Wszystkie techniki dozwolone. Liczy się inwencja i estetyka projektu. Czekamy na Wasze pomysły na ekodoniczki z odzysku - wykonane z niepotrzebnych domowych sprzętów lub z połączenia materiałów, które każdy z nas ma pod ręką.

  Dla autorów najlepszych pomysłów mamy zestaw nagród przydatnych w każdym ogrodzie:

  Termin oddawania prac 06 kwietnia.

  Prace oddajemy Pani Katarzyna Talkowskiej

 • Dla mamy, pani, dla dziewczynek,

  w domu i w szkole, na wycieczce,

  każdego dnia dobry uczynek

  - to jest od chłopców drobny upominek. 

 • 06.03.2018

  Z okazji Dnia Kobiet, który obchodzimy w najbliższy czwartek, w naszej szkole z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego został zniesiony obowiązek noszenia mundurka. Uczniowie mogą podkreślić rangę tego wyjątkowego dnia eleganckim i estetycznym strojem.
  Wszystkim uczennicom składamy najlepsze życzenia.heart

 • 06.03.2018

  W Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczym- „Zdrowie ważna sprawa i życia podstawa”- naszą szkołę reprezentowały dziewczynki w składzie : Weronika Borkowska, Weronika Bogumił oraz Martyna Ptaszek.

  Trzymamy kciuki i czekamy teraz już tylko na wyniki.

  Album fotograficzny

 • DNIA SZÓSTEGO MARCA 2018 ROKU Z OKAZJI EUROPEJSKIEGO DNIA LOGOPEDY ODBYŁY SIĘ KOLEJNE ZMAGANIA LOGOPEDYCZNE PRZYGOTOWANE PRZEZ PANIĄ  GABRIELĘ GIERSZEWSKĄ. TYM RAZEM UCZESTNICZYŁA W NICH GRUPA PRZEDSZKOLNA -"BIEDRONKI".PODCZAS SPOTKANIA DZIECI DOWIEDZIAŁY SIĘ , CO WPŁYWA NA WZORCOWĄ WYMOWĘ. UCZYŁY SIĘ PRAWIDŁOWEGO ODDYCHANIA, DOSKONALIŁY APARAT MOWY ORAZ UTRWALIŁY ARTYKULACJĘ KŁOPOTLIWYCH GŁOSEK.

 • 28.02.2018

  Nietypowe pojemniki z odzysku mogą być ciekawą oprawą dla roślin. Szczypiorek, bazylia, pietruszka i sałata w pojemnikach z butelek po wodzie mineralnej-Czemu nie?

  Album fotograficzny

 • 27.02.2018r. nasi uczniowie wzięli udział w półfinałach XVII edycji konkursu „Bęc jabłkiem w głowę”. Organizatorem konkursu jest Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku, Partnerem jest Centrum Nauki Experyment w Gdyni. 

  Uczniowie pracowali w grupach 2 lub 3-osobowych. Zadaniem uczestników konkursu był wybór zagadnienia z załączonej listy propozycji oraz zilustrowanie go eksperymentem, pokazem itp. Uczestnicy samodzielnie przygotowali i przeprowadzili doświadczenia oraz wyciągnęli wnioski. 

 • 26.02.2018

  Godzina wychowawcza 7a - poznajemy swoje zainteresowania. W poniedzialek na godzinie wychowawczej mielismy kolejną lekcje pt.: poznajemy swoje zainteresowania. Przemek wspaniale się przygotowal i opowiadal nam różne ciekawostki o II wojnie światowej. Dowiedzielismy sie chyba wszystkiego o czołgach bo to ulubiony temat Przemka:) Wczesniej takie lekcje juz prowadzil Szymon, ktory wprowadzil nas w swiat kina i teatru a takze Maciek, fan pilki noznej. Czekamy z niecierpliwoscią na kolejne lekcje..

 • Wręczono nagrody Wójta w dziedzinie kultury i sportu za rok 2017. W gronie laureatów znaleźli się mieszkańcy Kosakowa. Wśród wyróżnień indywidualnych nagrodzona została Roksana Rogalska. 12-letnia uczennica SP w Dębogórzu trenuje karate, w którym dzięki wytrwałości i sumienności odnosi liczne sukcesy i zdobywa medale. Roksana jest zawodniczką kadry Pomorza w karate WKF.

 • 26.02.2018

  Zima nas w tym roku nie rozpieszcza, więc nie warto siedzieć w domu, a tym bardziej w szkole, gdy śnieg puszysty spadł... Ale jak spędzić czas na dworze, gdy mróz szczypie w nosy, szczypie w uszy? Dzieci ze świetlicy, nie zwlekają z wesołymi harcami na podwórku. Białe szaleństwo przyniosło nam wiele radości!

  Album fotograficzny

 • 26.02.2018

  Dziś na lekcji uczeń Mateusz Pawelec pokazywał nam jak zrobić hologramy 3D. Była to bardzo interesująca i widowiskowa lekcja.

  Album fotograficzny

 • 19 lutego w klasie 5b miał miejsce- Klasowy Turniej w "kółko i krzyżyk"-najlepsza okazał się Sara Dombrowska. Gratulujemy

  Album fotograficzny

 • Uczniowie klasy I A twórczo spędzają przerwy, ciągle ćwiczą kodowanie nawet, gdy budują piramidy z kolorowych kubeczków.

 • Zajęcia w ramach programu Zaprogramuj przyszłość. Dzisiaj uczniowie klasy II mieli zajęcia z kubeczkami. Grali w kółko i krzyżyk, porozkładane kolorowe kubeczki musieli ułożyć kolorami w jednej linii. Mogli je przesuwać tylko o jedno pole w lewo, prawo, górę lub w dół. Układali też zakodowany obrazek - motyla na macie edukacyjnej.

  Album fotograficzny

 • 19.02.2018

  Wirtualna lekcja w 5a -" Mystery Skype" to wirtualna zabawa, która polega na odgadnięciu, w jakim miejscu świata, znajduje się klasa, z którą się połączyliśmy. To w wielkim skrócie oczywiście. Jest rewelacyjnym sposobem na ćwiczenie języka w "naturalnych" warunkach, w trakcie rozmowy z rówieśnikami. Wszystko to brzmi bardzo prosto, jednak w rzeczywistości, do takiej rozgrywki należało się bardzo dobrze przygotować.

  Album fotograficzny

Aktualności

Kontakt

 • Zespół Szkolno - Przedszkolny i Szkolnego Schroniska Młodzieżowego
  Dębogórze, ul. Pomorska 30
  81-198 Kosakowo
 • 58 6791325; 58 7319862
  fax 058 6791325
  nr telefonu służbowego pracownika Zespołu SP i SSM w Dębogórzu:
  sprawy Szkoły i Przedszkola
  p.Sabina Brechelka – 501 071 321

Galeria zdjęć